Авторизация

Aferdita Dreshaj - Komplikim


Aferdita Dreshaj - Komplikim

Время проигрывания: 03:40

Добавлено: 2016-10-19

Загружено: 185

Рейтинг: 0    

Скачать Другие песни исполнителя
Текст песни:

Sa komplikim, qe e ben ti
e nese ndjenja nuk ke
si mundet, nuk dua,
zgjedhe ti, qka eshte me mir
e nese ndjenja nuk ke
si mundet, t'me duash

I zi a, i bardh
ky shpirt po qan
nga fjalet qe tham
rrije larg
arsyetime me nuk ka
ti nuk pranon aspak, 'Me fal
ti harrove qka lem pas
kjo enderr nuk do zgjas
dhe pak (dhe pak)

Ti ke po beson,ne ket situat
dhe po rrezikon, t'me humbesh n'ket nat
arsyetime me nuk ka
ti nuk pranon aspak, 'Me fal
ti harrove qka lem pas
kjo enderr nuk do zgjas
dhe pak (dhe pak)

Видео Aferdita Dreshaj Komplikim
Поделиться: 
Комментарии (0)
Добавить комментарийКаптча:
/.jpg